Deweloper z Warszawy i okolic

Informacje o EKO-BUD

EKO-BUD Deweloper działa na podstołecznym rynku nieruchomości od 2000 roku. Główne miejsce naszych inwestycji stanowi teren miasta Brwinów w powiecie pruszkowskim.

W ciągu 16 lat działalności deweloperskiej z sukcesem ukończyliśmy kompleks budynków przy ul. Sochaczewskiej. Ostatnie zabudowania osiedla Źródlane ujrzały światło dzienne w 2013 r. Wysoki komfort lokali mieszkaniowych i ich atrakcyjna cena, wpłynęły na wielkie zainteresowanie ze strony Klientów.

Mieszkania w Brwinowie od zaufanego dewelopera

Zakończenie inwestycji na terenie osiedla Źródlane zbiegło się w czasie z rozpoczęciem kolejnej wielkiej inwestycji – brwinowskiego osiedla Pszczelin. Budowę podzielono na dwa etapy. W ramach pierwszego z nich, ukończyliśmy już trzy budynki.

Wieloletnia działalność na rynku deweloperskim to najlepsza gwarancja naszej wiarygodności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań i sprawdzenia, co mamy Państwu do zaoferowania. Istnieje możliwość osobistej wizyty i przyjrzenia się lokalom z bliska. Mogą też Państwo skorzystać z naszej galerii mieszkań, zawierającej aktualne zdjęcia i symulacje przedstawiające planowany kształt zabudowań.

Zapraszamy!

 


 

ostanie mieszkanie

Budynek 1

Jest to pierwszy wybudowany budynek na Osiedlu Pszczelin. W budynku tym nie ma juz wolnych lokali.

przycisk  Dowiedz się więcej

Sprawdź >
drugi budynek

Budynek 2A2

Lokale budynku 2A2 zostały dopuszczone do użytkowania i są dostępne do zamieszkania. Ceny nabycia mieszkań to tylko 4490 zł za m2 na parterze i III piętrze oraz 4590 zł za m2 na I i II piętrze. Istnieje możliwość dokupienia garażu w parterze budynku.

przycisk  Dowiedz się więcej

Sprawdź >
nasz dom

Budynek 3A1

Budynek 3A1 został ukończony i będzie dopuszczony do użytkowania przed końcem 2016 roku. Ceny nabycia lokali wahają się od 4490 zł za m2 na parterze i III piętrze, do 4590 zł za m2 na I i II piętrze. Istnieje możliwość dokupienia garażu w parterze budynku.

przycisk  Dowiedz się więcej

Sprawdź >